Kıngston 64GB Usb3.2 Gen 1 Datatraveler Exodıa - Usb Bellek Hız Testi ve Tanıtım

Çevre Birimleri Hakkında Paylaşımlar - Ekran - Kulaklık - Klavye/Mouse - Oyuncu Ekipmanları - Flash Bellek - Harici Disk vb.
Kullanıcı avatarı
admin
Sistem Geliştiricisi
Sistem Geliştiricisi
Meslek: Teknisyen
Teşekkür etti: 456 kez
İletişim:

Kıngston 64GB Usb3.2 Gen 1 Datatraveler Exodıa - Usb Bellek Hız Testi ve Tanıtım

Mesaj gönderen admin »

Resim

Kıngston 64GB Usb3.2 Gen 1 Datatraveler Exodıa M (Black + Blue) Hız testi ve tanıtım

Satın almak ve incelemek için : https://www.hepsiburada.com/kingston-64 ... 00002D5OJT

Bu usb bellek testlerimizde aşağıdaki şekilde karşılık vermiştir.

1 - USB Flash Benchmark ile yapılan test sonucu :

90 mb/sn civarlarında maksimum okuma hızına erişimiş olup , yazma kısmında ise maximum 16 mb/sn değerleri görülmüştür.

Resim

2 - Parkdale 3.06 yazılımı ile yapılan test sonucu :

Maksimum okuma 93 mb/sn iken maksimum yazma değeri 15.5 mb/sn olarak kayıt edilmiştir.

Resim

3 - CrystalDiskMark 8.0.4c ile yapılan test sonucu :

95.5 mb/sn maksimum okuma hızı, 17.8 mb/sn de yazma hızı gözlemlenmiştir.

Resim

700 mb'lık tek parça iso kalıbının bilgisayardan usb belleğe kopyalaması yani yazdırma işlemi şu şekildedir.

Resim

Önemli not : Bu yapılan testler kullanılan cihazdan cihaza değişiklik gösterebilmektedir. Sizlerde de aynı sonucu vereceğine dair kesin bir bilgi yoktur. Kişisel olarak sizlere bellek performansı hakkında ön bir bigi vermek için Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K101GNTX Dizüstü/Notebook kullanılarak yapılmıştır.
Daha zeki olmanın tek yolu, daha zeki bir rakiple oynamaktır.

Etiketler:

“Çevre Birimleri” sayfasına dön