Bu Oyuncu Laptopu F/P Kralı Olabilir mi? HP Victus 15 İncelemesi - Donanım Arşivi

Dizüstü Bilgisayar Tanıtımları , Dizüstü Bilgisayar Kullanım İpuçları , Kıyaslamalar
Kullanıcı avatarı
admin
Sistem Geliştiricisi
Sistem Geliştiricisi
Meslek: Teknisyen
Teşekkür etti: 456 kez
İletişim:

Bu Oyuncu Laptopu F/P Kralı Olabilir mi? HP Victus 15 İncelemesi - Donanım Arşivi

Mesaj gönderen admin »

Ortalık kızışıyor ve oyuncu laptoplarına yeni ekran kartları geliyor özellikle ülkemizde talep gören giriş ve orta seviye oyunculuk için bu sefer AMD'den bir cevap geldi ve yeni RX 6500M ekran kartını HP Victus 15 ile duyurdu. Laptopu baştan sona güzelce inceledim. Keyifli Seyirler.
Ürün linki :

Kod: Tümünü seç

https://listelerim.hepsiburada.com/paylas/8cd3dd2e-12ea-4168-a2fe-16d75e2462a1/1?af_ad=ozel_indirimler_1&af_adset=inf-5rvienjt5mnn&af_force_deeplink=true&c=affiliate&is_retargeting=true&pid=sosyal_medya&shortlink=60eb6fbb&sort=0&source_caller=api

Kişisel not: Daha ilk oyunda işlemci ısısı dillere destan. Videoda 87 dereceleri gördüm. :o Hatta ortalama 80 derecelerde geziyor. İyi araştırmak gerekli. Uzun vadede termal macuna zarar verebilir. :!:
Daha zeki olmanın tek yolu, daha zeki bir rakiple oynamaktır.

Etiketler:
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Meslek: MADEN MÜHENDİSİ
Teşekkür etti: 123 kez

Re: Bu Oyuncu Laptopu F/P Kralı Olabilir mi? HP Victus 15 İncelemesi - Donanım Arşivi

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

AMD bu....!!! Hiç bakmıyorum....
Verily We have granted thee a manifest Victory
Fetih Suresi - 1.Ayet

“Dizüstü & Laptop Bilgisayarlar” sayfasına dön