O&O Defrag Professional v25.6 For SSD/HDD (Ömür Boyu Lisanslama)

Program paylaşımları & İstediğiniz her türlü bilgisayar programını temin edebileceğiniz bölümümüz.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Meslek: MADEN MÜHENDİSİ
Teşekkür etti: 123 kez

O&O Defrag Professional v25.6 For SSD/HDD (Ömür Boyu Lisanslama)

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Resim

Resim

O&O Defrag Professional v25.6 programı için ücretsiz lisans teklifini sakın kaçırmayın. Disk birleştirmeyi gerçekleştirmenize ve SSD sürücülerini daha yüksek performans ve kullanım ömrü için optimize etmenize olanak tanır.

Bölümleri birleştirerek ve optimize ederek Windows işletim sistemini çalıştıran bir bilgisayarın maksimum performansını sağlar, sabit sürücülerin ömrünü uzatır. Hem sabit disk sürücüleri (HDD) hem de katı hal sürücüleri (SSD), bu program tarafından özelliklerine göre değerlendirilir.

O&O Defrag Professional v25.6 Ömürlük Lisansı Alma Ve Online Lisanslama

1.Sürüm 25.6 için lisans almak içi "Tanıtım Sayfasına" geçin

https://www.oo-software.com/de/special/rts916

2.Geliştirici Takımından gelen maili bekleyin ve linke tıklayarak kaydı tamamlayın.Kayıt bilgisi ve indirme linki mail içindedir.

Ekran Görüntüsü (TRWE_2012)
Resim
Bana gele e-posta "Almanca birşeyler yazıyor ,anlamıyorum, İngilizce olsa anlayacağım.....
Resim
Bu yukarıdaki e-posta'dan 2 sn sonra bu lisans anahtarı adıma düzenmiş (Hotmail adresine göre) bana geldi.
Resim
Lisans , ömürlüktür (yani kalıcı lisanslama, güncelleme yoktur) ama artık yasal bir lisans sahibi oldum...

NOT:

E-posta verilen indirme bağlantısında , yazılım arayüzü Almanca kuruluyor.Benim gibi aptallık yaparak yazılım Almanca kurmayın sisteminize, yoksa çok zorluk çekersiniz.Sonra'dan ben bunun İngliizce versiyonunu indirip üzerine kurdum, arayüz Almanca'dan İngilizce (ABD) çevrildi.Oh be...rahat rahat , neyin ne olduğunu bilerek kullanmak en iyisidir.

3.Lisans kayıt kodunu gerçekleştirmek için İnfo > Register Now > Enter your registration code adımlarını takip edin.
Resim
Online lisanslama işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.Artık SSD'li bir , lisanslı Alman Panzeri yazılımım var....

O&O Defrag Professional Özellikleri

Ekran Görüntüsü (TRWE_2012)
Resim
Yeni O&O DiskStat özelliği, sabit sürücünüzün nasıl kullanıldığı hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. O&O DiskCleaner aracı, disk alanı kaplayan ve bilgisayarınızı yavaşlatan dosya ve klasörleri bulmanızı sağlar. Ek olarak, disk temizleyici geçici ve gereksiz verileri arar ve kaldırır.

SMART Analyzer ile sabit sürücülerin, katı hal sürücülerinin ve RAID dizilerinin durumunu görüntüleyin ve araştırın. Bu parametrelerin değerleri, ekipmanın düzgün çalışıp çalışmadığını gösterir, sorunları önceden belirlemenizi ve etkili kararlar almanızı sağlar.

Optimize edilmiş disk birleştirme algoritmaları, bilgisayarınızdaki görevleri daha da hızlı tamamlamanıza olanak tanır.
Yer kaplayan ve disk parçalanmasını artıran önemsiz verileri arayın ve temizleyin.
SSD optimizasyonu, TRIM teknolojisi ile aşırı parçalanmayı ortadan kaldırır ve önler. Sonuç, daha iyi performans ve daha uzun sürücü ömrüdür.
Otomatik birleştirme varsayılan olarak etkindir ve bilgisayarınızın performansını yavaşlatmadan arka planda sürücüleri optimize eder. Disk etkinliğini izlemek ve bilgisayar gücünün optimum kullanımını sağlamak için özel prosedürlerin başlatıldığı yer burasıdır.
Disk kullanım bilgilerini görüntüleme yeteneği.

NOT:

SSD'lerde nand hücreleri 6 adet karelere bölmüş olarak her blokta 20 bin küme olacak şekilde algoritlandırılması (tasarımı) yapılmıştır.

HHD'lerde her biri kare'de 20 bin küme görüntülenmekte (standart görüntüleme)

O&O Defrag v25,6'in Sistem Gereksinimleri

Her işletim sisteminin sistem gereksinimlerinin karşılanması gerekir
64-bit Desteği
Windows® 8’den Windows® Server 2019’a kadar (tüm sürümler):
Resim
O&O Defrag Profesyonel Lisans Özellikleri;

Bir bilgisayarda ömür boyu kullanım için ücretsiz lisans.
Teknik destek sağlanmamaktadır.
Sadece kişisel (özel) kullanım içindir.

NOT (Kullanıcı Tecrübesi-TRWE_2012)

Yazılım'ı dünden berli yoğun olarak kullanmaya başladım.
İlk kullanımda biraz'da acemilikten kaynaklı ve arayüzün Almanca olmasından, birkere uzun bir birleştirme yapmış bulundum.Sıcaklık bir anda 76'ya çıkıverdi, biraz da korktum ama sonuna kadar da gittim....Allah'a şükürler olsun SSD iyi dayandı, sağlık %96 sabit....

Bu böyle olmayacaktı Alman arayüzle, resmi web sitesiden ;

https://dl5.oo-software.com/files/oodef ... l64Enu.exe

İngilizce versiyonunu indirip, mekanik disk üzerindeki kurulum dizinin içine , üzerinden bir setup.exe ile bir daha geçtim (üzerine yazma olayı)

Arayüz Almanca'dan İngilizce'ye çevrildi ve bende daha etkili kullanmaya başladım...

Yazılım tek kelime ile SSD 'in performans ve ömrünü uzatıyor.Yazılım içinde yok yok....SMART'tan , birleştirme istatisliklerine kadar...

Lisans alın ve bunu SSD diskinizin için yapın eğer diskinizi uzun yıllar performans'lı bir şekilde kullanmak istiyorsanız.

Artık benim yeni gözdem bu yazılım, diğerlerini sildim sistemim'den .....
Verily We have granted thee a manifest Victory
Fetih Suresi - 1.Ayet

Etiketler:

“Programlar” sayfasına dön