Su Soğutmalı MSI Dizüstü Bilgisayar - Water Cooled Laptop, MSI GP66

Dizüstü Bilgisayar Tanıtımları , Dizüstü Bilgisayar Kullanım İpuçları , Kıyaslamalar
Kullanıcı avatarı
admin
Sistem Geliştiricisi
Sistem Geliştiricisi
Meslek: Teknisyen
Teşekkür etti: 456 kez
İletişim:

Su Soğutmalı MSI Dizüstü Bilgisayar - Water Cooled Laptop, MSI GP66

Mesaj gönderen admin »

Su Soğutmalı Dizüstü Bilgisayar, MSI GP66

Bu konudaki video dizüstü bilgisayar ile radyatör standının en güncel kurulumunu gösterir. Sonunda bazı oyun klipleri var ve tüm oyunlar 1080p kalitesinde RTX açık ve DLSS kalitesinde ultrada . Ayrıca soğutucunun zaman içindeki farklı konfigürasyonlarındaki resimleri gösterilmektedir.

Konu girişinin çevirisi :

-Geçen yılın sonuna doğru kendimi fanı değiştirmek ve daha sessiz hale getirmek için IETS GT500 soğutma pedimi kesmeye çalışırken buldum. Bunu yaparken LTT'den ve diğer birkaç kişiden bir dizi su soğutmalı dizüstü bilgisayar videosuna rastladım. Kısa bir süre sonra XMG dizüstü bilgisayarları ve Oasis soğutucularını öğrendikten sonra, bir şans vermem gerektiğini biliyordum. Maliyet açısından XMG dizüstü bilgisayarlar bana göre değildi, onları daha iyi bir ön biçimlendirme dizüstü bilgisayarı ve bir DIY su döngüsü ve radyatör kurulumu ile daha fazla olmasa da pratik tutarken yapabileceğimi düşündüm. Buradan, (o sırada) 14.057 ile sınıfının en güçlü oyun dizüstü bilgisayarı olan MSI GP66 11UH ve işleri olabildiğince sessiz tutma fikrini sürdürmek için bir BeQuiet Pure Loop'ta karar kıldım.

Ekran Görüntüleri

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

kaynak :

Kod: Tümünü seç

https://linustechtips.com/topic/1515002-water-cooled-msi-gp66-inspired-by-goofy-ltt-videos/
Ekstra video :

Daha zeki olmanın tek yolu, daha zeki bir rakiple oynamaktır.

Etiketler:

“Dizüstü & Laptop Bilgisayarlar” sayfasına dön